Cybertruck temalı Samsung Galaxy S24 Ultra ortaya çıktı!

Her yıl, lüks marka Caviar tarafından modifiye edilen birkaç akıllı telefon görüyoruz. Şirket, mevcut telefonlara çeşitli tasarım değişiklikleri ekleyerek onları geliştiriyor ve genellikle bu ekstraları pahalı malzemelerden, mesela altından yapıyor. Dolayısıyla, modifiye edilmiş bir Samsung Galaxy S24 Ultra ‘nın ortaya çıkması an meselesi idi, ancak kesinlikle kimse Cybertruck gibi bir şey beklemiyordu.

Kimse Cybertruck esintili bir Samsung Galaxy S24 Ultra beklemiyordu

Kısaca ifade etmek gerekirse Caviar’ın Samsung Galaxy S24 Ultra Cybertruck modeli, alışılagelmişin dışında görünüyor. Talep edilen fiyat ise kesinlikle alışılmışın çok dışında: Neredeyse 10.000 dolar. Kim neden bu enteresan görünümlü cihaz için normal fiyatının 7 katı fazla fiyat öder bilinmez.

Normal bir Galaxy S24 Ultra’nın titanyum rayları varken, Caviar, tüm gövdeyi bu malzemeyle kaplamış. Bu, telefonun fiyat etiketinin önemli bir kısmını kaplıyor. Kırmızı ve beyaz kısımlar için mücevherat emaye kullanıyorlar.

Neyse ki Caviar bu seriyi sadece 99 adetle sınırladı. Dahili depolama alanı 256 GB olan model için 8.800 dolar (güncel kur karşılığı = 283.206,88 Türk Lirası) ödemeniz gerekecek. 512 GB’lık modelin fiyatı 9.130 dolara (güncel kur karşılığı = 293.816,18 Türk Lirası), 1 TB modelin fiyatı ise 9.490 dolara (güncel kur karşılığı = 305.401,49 Türk Lirası) kadar çıkıyor.

Tabii ki tüm Caviar telefonları gibi, bu model ile normal bir Galaxy S24 Ultra arasında önemli bir fark yok. Yazılım, özellikler, vb. hepsi aynı. Kesinlikle önermiyoruz, ancak satın almak isterseniz, Caviar’ın web sitesini ziyaret etmeniz yeterli.

Sonuç olarak, Caviar’ın Galaxy S24 Ultra Cybertruck modeli, göz alıcı ve lüks bir görünüme sahip olsa da, bu kadar yüksek bir fiyata değer mi, bu tartışmalı bir konu. Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x